Piramit Web Tasarım
Müşteri Temsilcisi
0850 255 06 46
Sırakapılar Mah. 1583 Sk. No:30/3 Denizli
Denizli Ofisimiz
Çalışma Saatlerimiz
Pazartesi - Cumartesi
09:00-18:30
7/24 Online Teknik Destek Hizmeti
0543 268 46 06
Yazılım/Tasarım Geliştirme Teknik Birim
0543 268 46 06

Piramit Web Tasarım

 

Ne zaman kurulduk?

 

Piramit Web Tasarım ofisi Denizli merkezi başta olmak üzere, Ege bölgesine ve tüm Türkiye'ye katma değerli projeler üretmek, dijital pazarlama, yazılım ve tasarım işlerinde hızlı sonuç ve kaliteli işler başarmak üzere kurulmuş küçük işletmelerden büyük kurumsal yapılara kadar çok geniş portföyde hizmetler vermektedir.

En güncel teknolojiyi takip ederek web ve intenet teknolojilerinin tamamında ortaya çıkan yeni gelişmeleri en kısa zamanda kendi sistemlerimize uygulayarak, tasarım ve yazılım geliştirme konusunda büyük başarılar edindik. Her zaman Google arama motoru, web standartları, sosyal medya mecraları ve kullanıcı deneyimleri ile dost ve uyumlu projeler yapıyoruz.

 

Dinamiksoft İştiraki, Denizli Merkez Şube

 

Dinamiksoft firmasının iştiraki olarak Denizli'de kısa zaman önce kurulmuş olan ekibimiz, Denizli ilinde mütevazi ofisinde çalışmalar yaparak hem işlerini hem de ekibini genişleterek dijital medya alanında neredeyse tüm özel ve genel çözümleri sağlayabilecek duruma gelmiştir.

Dinamiksoft Ankara merkezli yazılım şirketinin 81 ilde web hizmetleri konusunda kendi çözümlerini müşterilere ulaştırmak ve farklı kullanıcı deneyimlerini toplayıp değerlendirerek daha genel maksatlı ARGE işleri işlemek hedeflenmektedir. Bu hedefin bir parçası olarak Denizli web tasarım merkezi olarak önemli bir yazılım alt yapısı ile Piramit Web Tasarım oluşmuştur.

 

Yazılımlarınız ve Proje Danışmanlığı

 

Piramit Web Tasarım kurumsal yapısı sayesinde işleri çok sıkı bir disiplin ile takip etmekte, Dinamiksoft firması tarafından geliştirilen yazılım alt yapısını kullanmakta, müşterilere özel tasarlanan yazılım ve İnternet siteleri için eğitimler vermektedir. Özel web ve mobil uygulama geliştirme işleri için proje danışmanlık hizmeti vermektedir. Böylece istediğiniz ve hayata geçirmek üzere yola çıktığınız projemizin teknik konular ile değerlendirilerek iyice tanımlanması geliştirme süreçleri ve kavramsal tasarım hazırlanması yapılmaktadır.

Piramit web tasarım ile yazılım projesi geliştirmek çok ama çok kolay. Otomasyon sistemler, anket yazılımı, CRM/CMS/ERP yazılımları ve diğer özel yazılımlar için bir geliştirici danışmanlığı ile projeniz hazırlanacak ve proje tasarım desteği size sağlanacaktır.

Piramit Web Tasarım, SEO ve Yazılım Geliştirme Ajansı

Denizli web işleri başta olmak üzere, dijital pazarlama, SEO ve Sosyal medya konusunda hizmetler veren bir ajanstır. Profesyonel işleriniz ve hizmetlerimiz için bize ulaşabilir, teklif isteyebilirsiniz.
7x24 Müşteri Hizmetleri !

0850 255 06 460543 268 46 06